तेस्रो ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डको समापन कार्यक्रम सम्पन्न

46

काठमाडौँ : तेस्रो ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डको समापन कार्यक्रम काठमाडौँमा सम्पन्न भएको छ । आफ्नै नाम, शान र पहिचान सहित सम्पन्न भएको ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डको तेस्रो संस्करण २०१८ को समापन तथा विभिन्न कारणले अवार्ड कार्यक्रममा उपस्थित हुन नसकी अवार्ड लिन नसकेका चलचित्रकर्मीहरुलाई अवार्ड वितरण कार्यक्रम भब्यताको साथ् सम्पन्न भएको हो । संयुक्त राज्य अमेरिकाको कोलोराडो राज्यको डेनभर शहरमा जनवरी ५ तारिख २०१९ मा अवार्ड आयोजना गरिएको उक्त अवार्ड सभ्य तथा भब्यताको साथ सम्पन्न भएको थियो l बिगत ३ बर्ष देखि चलचित्रकर्मीहरुलाई सम्मान पुरस्कार र प्रोत्साहन गर्ने हेतुले ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्ड आयोजना गर्दै आएको हो ।

‘नेपाली सिनेमा भिलेज टु ग्लोब’ भन्ने नारा लिएर अघि बढेको ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डले प्राबिधिक कारणले अवार्ड कार्यक्रममा भाग लिन अमेरिका जान नपाएका तर अवार्ड पाएका चलचित्रकर्मी, संचारकर्मी तथा स्पोन्सरहरुलाई अवार्ड तथा सम्मान हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

उक्त समापान कार्यक्रममा हरिहर शर्मा, मदन कृष्ण श्रेष्ठ, निर शाह, बसुन्धरा भुसाल, शिब श्रेष्ठ, शर्मिला मल्ल, रमेश बुढाथोकी, छविराज ओझा, मदन दाश श्रेष्ठ, रबिन्द्र खड्का, लय संग्रौला, ऋषि लामिछाने, सानु ताम्राकार, डा. भोला रिजाल, दिपा श्री निरौला. जितु नेपाल, केदार घिमिरे, रेजिना उप्रेती, निता ढुंगाना, उज्ज्वल शर्मा, आकाश अधिकारि, नवल खड्का, अर्जुन पोखरेल, प्रकाश कुमार श्रेष्ठ लगायतका बरिष्ट चलचित्रकर्मी, चर्चित कलाकारहरु, संचारकर्मीहरु, समाजसेवीहरुको साथमा अन्य बिशिष्ट व्यक्तित्वहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

नेपाल फिल्म सोसाइटिका अधक्ष्य तथा बरिष्ट अभिनेता कृष्ण मल्ल, ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डका अधक्ष्य तथा नायक नबराज श्रेष्ठ, ग्लोबल नेपाली फिल्म अवार्डका संयोजक, निर्माता नायक मदु कुमार श्रेष्ठको आयोजनामा उक्त समापन कार्यक्रम सम्पन्न भएको कुरा आयोजक कमिटिले गराएको छ ।

Comments

comments