US Khabar

प्रेस युनियनको केन्द्रीय सचिवमा पत्रकार विजय रेग्मीको उम्मेदवारी

- Admin | ७ महिना पहिले प्रकाशित

प्रेस युनियनको केन्द्रीय सचिवमा पत्रकार विजय रेग्मीको उम्मेदवारी

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको सुभेच्छुक संस्था नेपाल प्रेस युनियनको नवौं महाधिवेशन आगामी श्रावण ६ र ७ गते बाग्मती प्रदेशको राजधानी हेटौंडामा हुँदैछ । मिति नजिकिँए सँगै महाधिवेशनको रौनकता छाएको छ । यसै सन्दर्भमा नेपाल प्रेस युनियनका केन्द्रीय सदस्य रहेका विजय रेग्मीले केन्द्रीय सचिव (खुल्ला) पदमा उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् ।

युनियनको सृदृढिकरण तथा ट्रेड युनियन अधिकार कार्यान्वयनको लागि आफूले उम्मेदवारी दिएको उनको भनाई छ । बिगत एक दशक बढी समय देखी पत्रकारीता गर्दै आएका रेग्मी यतिवेला भने प्राईम टाईम्स टेलिभिजनमा आबद्ध छन् । दाङ्ग जिल्ला स्थायी घर भएका रेग्मीले महाधिवेशन प्रतिनिधिहरुलाई खुल्ला सचिव पदमा मतदान गरि आफुलाई विजयी गराइदिनहुन समेत आग्रह गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!