US Khabar

लकडाउनको अवधि एक साता लम्ब्याउने निर्णय

- Admin | ३ वर्ष पहिले प्रकाशित

लकडाउनको अवधि एक साता लम्ब्याउने निर्णय

कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रण उच्चस्तरीय समन्वय समितिको बैठकले लकडाउनको अवधि एक साता लम्ब्याउने निर्णय गरेको छ। आज बसेको समितिको बैठकले यो निर्णय गरेको हो । दिउँसो बस्ने मन्त्रीपरिषद्‌को बैठकबाट यो निर्णय अनुमोदन हुने बताइएको छ ।

पहिलोपटक चैत ११ गते मंगलबार बिहान ६ बजेदेखि चैत १८ गते बिहान ६ बजेसम्मका लागि मुलुकभरका अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा र सम्पूर्ण आवतजावत बन्द गर्ने निर्णय गरेको थियो। चैत १६ गते पुनः एकसाताका लागि लकडाउन लम्ब्याउने निर्णय भएको थियो।

नेपालमै कोरोना संक्रमण दोस्रो चरणमा प्रवेश गरेपछि र विश्वका विकसित मुलुकहरूमा अवस्था भयावह हुन थालेपछि लकडाउन लम्ब्याउने तयारी भएको हो ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!