US Khabar

बाजुरा फेरी विवादमा: मुचुल्का भन्दा धेरै मत भेटिएपछि मत गणना स्थगित

- USKHABAR | २ महिना पहिले प्रकाशित

बाजुरा फेरी विवादमा: मुचुल्का भन्दा धेरै मत भेटिएपछि मत गणना स्थगित

प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनमा दुई युवाले ज्यान गुमाएपछि मत गणना रोक्किएको बाजुरामा ढिलो गरि मत गणना गर्दा समेत अर्को विवाद खडा भएको छ । सम्पन्न निर्वाचन अन्तर्गत बाजुरामा मुचुल्का भन्दा धेरै मत भेटिएपछि मतगणना पुन रोक्किएको छ ।
मतदान अधिकृतले मुचुल्का गरेको भन्दा ४० मत धेरै रहेको भेटिएपछि बाजुराको हिमाली गाउँपालिका–६ धिम मतदान केन्द्रको मतगणनाका मतगणना पुन रोकिएको हो ।

प्रतिनिधि सभाको मतगणना गर्दा मतदान मुचुल्का गरेको भन्दा धेरै मत भेटिएपछि बाजुरा फेरी पनि विवादमा देखिएको छ ।

पछिल्लो विवरण अनुसार कांग्रेसका बद्रि पाण्डेले ५ हजार ३ सय ९९ मत प्राप्त गरेका छन् भने प्रतिस्पर्धी एमालेका कर्ण थापाले ४ हजार १ सय ३० मतसहित प्राप्त गरेका छन् । पाण्डे र थापाबीचको मतान्तर १ हजार २ सय ६९ देखिएको छ । यस पछिको मत गणना भने स्थगित भएकाले अर्को सुचना जारी नहुँदा सम्म रोक्किएको छ ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!