US Khabar

एनआरएनए युवा विभागको आवास सम्मेलन क्यालिफोर्नियामा: विभिन्न समिति-उपसमिति गठन

- USKHABAR | १ हप्ता पहिले प्रकाशित

एनआरएनए युवा विभागको आवास सम्मेलन क्यालिफोर्नियामा: विभिन्न समिति-उपसमिति गठन

गैर अवासिय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद् अमेरिकाको युवा विभागले क्यालिफोर्नियामा आवास सम्मेलन गर्ने भएको छ । परिषद्ले क्यालिफोर्निया बर्कलीमा फेब्रुअरी २५ तारिकका दिन युवा अभिवृद्धिकरण विषयक सम्मेलनको आयोजना गर्ने भएको हो ।

नेपाली युवा क्षमता, सीप, क्षमता अभिवृद्धि पनि नयाँ परिवेश र सूचना प्रविधि युवाको ज्ञान र ज्ञानलाई नेपाल र नेपालीको हितमा सहि ढङ्गले डिस्काउण्ड डेकवेक समावेशका विषयवस्तुमा छलफल हुने यस सम्मेलन युवाहरूले आफ्नो समुदाय र बाहिरका सकारात्मक प्रभाव पार्ने उपाय केन्द्रित लक्ष्य लक्ष्यका साथ आयोजना हुँदैछ ।

नेपाली काँग्रेस महामन्त्री तथा माननीय सांसद गगन कुमार थापाको प्रमुख आतिथ्यतामा आयोजना हुने सम्मेलनमा उद्यमी तथा उद्यमिता, ऊर्जाशील प्रतिभा पलायन चुनौती, विषयगत विज्ञता र व्यावसायिक क्षमता विकास सामाजिक विकास, व्यावसायिक गाँजाको विकास, आर्थिक र प्रभावकारी वातावरण, विद्यार्थी र विद्यार्थी जोड्ने विषय बस्तुमा विज्ञ, नीति निर्माता, युवा र बिच प्रस्तुत र समूहगत छलफल हुने बताईएको छ ।
सम्मेलनबाट नेपाली नीति निर्माता, नेपाल यात्रा विज्ञप्ति, नेपालका लागि नेपाली विज्ञ तथा विभिन्न सफलता हासिल गर्ने नेपालीहरू एक थलो भेला गराई द्रुत गतिमा परिवर्तन, आर्थिक र सामाजिक भविष्य विस्तार प्रविधि जगतबाट आएको क्रान्तिबाट प्राप्त मार्ग लाभान्वित हुने विश्वास राखिएको छ ।

गैर आवासीय नेपाली सङ्घ अमेरिकाका उपाध्यक्ष तथा युवा, बिधार्थी र खेलकुद बिभाग का प्रमुख सुमन थापा र युवा संयोजक त्रिभुवन पाण्डे संयोजक रहेको युवा सम्मेलनमा एनआरएन अमेरिकाको सचिबालय, वेष्टकोष्ट रिजन, क्यालिफोर्निया च्याप्टर, नेपाली स्टुडन्ट एसोसिएसन यूसी बर्कली लगायत नेपाली संघ संस्थाको क्रियाशिल सहभागिता रहने छ ।

सचिवालयका अनुसार सम्मेलन को तयारी को लागि ११ सदस्य संचालक समिति, ३ सदस्य कोष व्यबस्थापन समिति र सम्मेलन १ जना संयोजक र २ जना सह– संयोजकहरु र ११ वटा मिडिया हाउसहरुलाई मिडिया पार्टनरहरु चयन गरिएको छ ।

११ सदस्य संचालन समितिका पदाधिकारीहरुमा अध्यक्षमा बुद्दि सगर सुबेदी, सुमन थापा ( उपाध्यक्ष), अन्जन कुमार चौलागाई (महासचिव ), अनुप खनाल (सचिव ), सुनिता कंडेल (महिला सचिव ), राजीव श्रेष्ठ (कोषाध्यक्ष), त्रिभुवन पाण्डे (युवा संयोजक), श्रीराम थापा (आरसीसी वेस्ट रिजन ), आग्नी चौलागाई (सचिवालय सदस्य ), संदेश उप्रेती (संयोजक युवा टास्क फोर्स ) र एक देव शर्मा (क्यलिफोर्रनिया च्यापटर अध्यक्ष ) रहेका छन् ।

त्यस्तै ३ सदस्य कोष व्यबस्थापन समितिमा संदेश उप्रेती (संयोजक ), रमेश भट्ट (सह संयोजक ) र हरि ओझा (सह संयोजक )  चयन गरिएको छ ।

सम्मेलन संयोजकहरुमा त्रिभुवन पाण्डे (संयोजक), रमेश भट्ट (सह संयोजक ), मिलन जुङ्ग कटुवाल (सह संयोजक) रहेको सम्मेलनमा, जनसवाल राष्ट्रिय दैनिक, यूएस खबर , क्यानाडा खबर, सुर्यदय न्यूज, नेपलिज डायेस्पोरा, नया दैनिकी डटकम, रिपोटर्स क्लब अमेरिका
टिबी सन्डे, समाज टाइम्स, नेपाल लाइव र इनेप्लिज डटकम रहेका छन् ।

अमेरिकाका विभिन्न विश्व विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थी, विभिन्न सफलता हासिल गर्न अगाडि बढेका नेपाली युवाहरू लक्षित सम्मेलनले नेपालका विभिन्न विषय विज्ञहरू, नेपाली डायस्पोरामा ख्याति प्राप्त व्यक्ति र व्यावसायिक समुदाय, युवा पीढीलाई सहयोग र टेवा उद्देश्यले मञ्चमा वार्तालाप गर्दै आएको छ ।

कार्यक्रमलाई प्रभावकारी रूपमा व्यवस्थित गर्नका लागि विभिन्न समिति र उपसमितिहरू बनाइएको सम्मेलन क्यालिफोर्निया विश्व विद्यालय युसी बर्कलीको कक्षमा हुनेछ । कार्यक्रममा सहभागी हुनका लागि रजिष्ट्रेशन खुला छ । तल उल्लेखित लिंक मा गएर रजिष्ट्रेशन पनि गर्न सक्ने पनि सचिवालयले जानकारी दिएको छ ।

रजिष्ट्रेशका लागि लतको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् ।

https://www.eventbrite.com/o/nsa-at-uc-berkeley-amp-nrna-youth-committee-usa-59143354603?fbclid=IwAR1l3nA6DHQ2Avj9DLGoAli_Q2wO-o-kQokasDqbrMQvOUkB6uW83ofjl1A

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!