US Khabar

पलले दिए जेललाई ‘महाविश्वविद्यालय’को संज्ञा

- USKHABAR | ४ हप्ता पहिले प्रकाशित

पलले दिए जेललाई ‘महाविश्वविद्यालय’को संज्ञा

काठमाण्डौं । १ वर्ष जेल जीवन विताएर सोमबार थुनामुक्त भएका मोडल पल शाहले जेललाई ‘महाविश्वविद्यालय’ भन्ने अभिव्यक्ति दिएका छन् । जेलमुक्त भएर आएका पलले मंगलबार काठमाडौंस्थित घर प्रवेश गर्ने क्रममा महाविश्वविद्यालयमा आफूले कोर्ष गरेर फर्किएको बताएका हुन् । पलले सञ्चारकर्मीसँग भनेका थिए, ‘म ‘महाविश्वविद्यालय’मा थिएँ । त्यहाँ कोर्ष गरेर आएको छु । त्यहाँ के(के पढेर आएँ पछि भन्नेछु । तर, त्यहाँ बसाई राम्रो भयो । विश्वविद्यालयमा गएपछि राम्रो ज्ञान सिकिन्छ नै । दमौली कारागारका आन्तरिक र बाह्य प्रशासनका सम्पूर्ण कर्मचारीहरुलाई धन्यवाद ।’ शाहले कारागारको चौकीदारदेखि आफ्नो रिहाइको प्रार्थना गर्ने सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गरे ।

२०७८ सालको फागुन १५ गते तनहुँ प्रहरी कार्यालयमा उपस्थित भएपछि उनको जेल जीवन सुरु भएको थियो । त्यसको ठीक एक वर्ष अर्थात् यही फागुन १५ गते उनी सम्पूर्ण मुद्धाबाट सफाइ पाएर रिहा भए । पल अब केही हप्ताभित्र काममा फर्किने तयारीमा रहेको बुझिएको छ । उनी काठमाडौं फर्किनसाथ म्यूजिक भिडियो तथा फिल्मको अफर गर्न हानाथाप सुरु भएको स्रोत बताउँछ । पल म्यूजिक भिडियोबाटै कामको सुरुवात गर्ने योजनामा छन् । फिल्ममा भने उनले आगामी वर्ष मात्र काम गर्न सक्नेछन् । कानुनी झमेलामा फस्नुअघि उनले यशकुमारको एउटा अनटाइटल फिल्म, ‘सत्यम्’ र ‘ओ सजन’ फिल्म सम्झौता गरेका थिए । यी तीनवटै फिल्मका मेकर पलको पखाई बसेका थिए । अब उनले यिनै फिल्म पहिला गर्नेछन् वा नयाँ, त्यो भने प्रतिक्षाको विषय बनेको छ ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!