US Khabar

पोर्चुगल बस्दै आएका थारु फिल्मका कलाकार परशुरामको निधन

- USKHABAR | ४ हप्ता पहिले प्रकाशित

पोर्चुगल बस्दै आएका थारु फिल्मका कलाकार परशुरामको निधन

पोर्चुगल । चलचित्रका निर्माता तथा कलाकार परशुराम चौधरीको हृदयघातका कारण ४५ वर्षको उमेरमा निधन भएको छ । थारु फिल्महरुमा अभिनय गदैृ आएका चौधरीको युरोपको पोर्चुगलमा निधन भएको हो । स्वास्थ्यमा गम्भीर समस्या उत्पन्न भएपछि दुई महिना अघि अस्पताल भर्ना गरिएका चौधरीको उपचारकै क्रममा शुक्रवार मृत्यु भएको हो । चर्चित बृत चित्र कमैयामा चौधरीले प्रमुख पात्रका रुपमा भूमिका निर्बाह गरेका थिए । चौधरीकै अभिनय तथा लगानीमा थारु चलचित्र बौछार, जीवन एक लदिया हो लगायतका चलचित्र निर्माण भएका थिए ।

अन्तर्राष्ट्रिय करातेका खेलाडी समेत रहेका चौधरी थारु चलचित्रको निर्माण तथा अभिनयबाट चर्चामा आएका थिए । धनगढी उपमहानगरपालिका–१ शिवनगरका स्थायी बासिन्दा रहेका चौधरी २०११ युरोप गएका थिए । केही वर्ष बेल्जियममा बसेका चौधरी २०१५ देखि पोर्चुगलमा बस्दै आएका थिए । स्वर्गीय चौधरीकी आमा, दुई पत्नी र तीन छोरी छन् ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!