US Khabar

नेपाली राष्ट्रिय खेलाडीको तलब वृद्धि गर्न सांसद शाहीको माग

- USKHABAR | २ महिना पहिले प्रकाशित

नेपाली राष्ट्रिय खेलाडीको तलब वृद्धि गर्न सांसद शाहीको माग

काठमाडौँ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका सांसद ज्ञानेन्द्र शाहीले राष्ट्रिय खेलाडीको तलब वृद्धि गर्न माग गरेका छन् । प्रतिनिधिसभाको आइतबारको बैठकमा बोल्दै उनले मन्त्री र सांसदको तलब कटौती गरेर भएपनि खेलाडीको तलब वृद्धि गर्न शाहीले माग गरेका छन् । देशलाई विश्वमाचिनाउने खेलाडीले नै हो भन्दै राष्ट्रिय टिमका कप्तान समेतले खेल छोडेर बिदेसिनु परेको, विद्यार्थीले खाडीमा भेटौँलाभन्न पर्ने अवस्थाआएको उनको टिप्पणी छ । ‘खेलकुद क्षेत्रमा २ अर्ब ४६ करोड बजेट अर्थात् ०.१३ प्रतिशत बजेट छुट्टाइएको छ । यो बजेट यसो हेर्दा खेरि मन्त्रीज्यूका स्वकीय सचिव भन्दा पनि कमतलबमा नेपालका राष्ट्रिय खेलाडीहरू खेलिरहेका छन् । म भन्न चाहन्छु, हामी सबै सांसद मन्त्रीहरूको तलब कटौती गरेर खेलाडीहरूको तलबमा वृद्धि गरियोस् ।’ उनले भने नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमका कप्तान समेत रहेका राम्रा खेलाडी सुजलश्रेष्ठ फुटबल छोडेर केही समय पहिलामात्रै अस्ट्रेलिया गएकाथिए । उनी जस्तै अन्य खेलाडी पनि नेपालमापारिश्रमिक, सेवा सुविधा, राजनैतिकखिचातानीलगायतका कारण देखाउँदै बिदेसिएका छन् ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!