US Khabar
 • कोरोना संक्रमण: विदेशमा ३०१ नेपालीको मृत्यु-४९ मुलुकमा ४९ हजारकै हाराहारीमा गैरआवासीय संक्रमित

  - Admin | १ महिना पहिले प्रकाशित

  कोरोना संक्रमण: विदेशमा ३०१ नेपालीको मृत्यु-४९ मुलुकमा ४९ हजारकै हाराहारीमा गैरआवासीय संक्रमित

  कोरोना भाईरसका कारण विश्वका विभिन्न मुलुकमा ३ सय १ जनाको मृत्यु भएको छ । गैरआवासीय नेपाली संघ अन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका अनुसार विश्वब्यापी महामारी कोभिडबाट यस साता पनि थप नेपालीको मृत्यु भएसंगै नेपाल बाहीर रहेका ३ सय १ जना नेपालीको मृत्यु भएको हो ।

  समितिका अनुसार यो साता जर्मनीमा १ जना, र भारतमा १ जना नेपालीको संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ ।

  थप २ जना नेपालीको विदेशमा संक्रमणबाट मृत्यु भएसँगै मृतकको कुल संख्या ३०१ पुगेको हो । त्यो मध्य शनिबार साँझसम्म विदेशमा ४९ मुलुकमा ४८ हजार ६ सय ३९ जना गैरआवासीय संक्रमित भएका छन् । समितिका अनुसार यो साता जापान, साउदी अरब, युएई, पोर्चुगल र भारतमा रहेका थप नेपालीहरुमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

  प्रतिक्रिया

  " data-width="100%" data-numposts="5">