US Khabar
 • ओली राजनीतिक क्यान्सर हुन् पालेर राख्यो भने हामी सबैलाई खतरा छ – डा. भट्टराई

  - Admin | २ हप्ता पहिले प्रकाशित

  ओली राजनीतिक क्यान्सर हुन् पालेर राख्यो भने हामी सबैलाई खतरा छ – डा. भट्टराई

  जसपा संघीय परिषद् अध्यक्ष डा बाबुराम भट्टराईले प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई राजनीतिक क्यान्सर भएको आरोप लगाएका छन्। काठमाडौमा बुधबार भएको अन्तर्क्रियामा भट्टराईले ओलीमा भएको क्यान्सरले सबैलाई खाने खतरा देखिएको टिप्पणी गरे ।

  ‘केपी ओली राजनीतिक क्यान्सर हुन्। नेकपाभित्र पलाएको त्यो क्यान्सरलाई पालेर राख्नुभयो भने तपाई नेकपा कार्यकर्तालाई त खान्छ, खान्छ हामीलाई पनि खाने खतरा छ,’ भट्टराईले भने, ‘हामीले संयुक्त आन्दोलन जोड्न नसके जनता आउँदैन, जनता नआए राजनीतिक क्यान्सलाई फाल्न सकिँदैन।’

  भट्टराईले जनतालाई आन्दोलनमा उतार्न मिलेर संर्घष गर्नुपर्नेमा जोड दिए । उनले दलहरुले आत्मसमीक्षा गरेर संघीय लोकतान्त्रिक व्यवस्था बचाउँन संयुक्त आन्दोलन गर्नुपर्ने विचार राखे ।

  प्रतिक्रिया

  " data-width="100%" data-numposts="5">