US Khabar

X को छम्मा गायिका श्रृजना खत्रीको ‘तैं मोरीलाई माया’ गीत सार्वजनिक (भिडियो)

- Admin | २ वर्ष पहिले प्रकाशित

X को छम्मा गायिका श्रृजना खत्रीको ‘तैं मोरीलाई माया’ गीत सार्वजनिक (भिडियो)

पछिल्लो समय युवा पुष्तामाझ अत्याधिक चर्चामा रहेको गीत मेरो ‘X को छम्मा’की गायिका श्रृजना खत्री ‘हाउडे माया’को नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । अज्ञात \अल्विन थापा मगरको शब्द दिपक आरजेको संगीत रहेको ‘तैं मोरीलाई माया’ बोलको गीत गायिका खत्री र गायक केशव कठायतको युगल आवाजमा भिडियो सहित सार्वजनिक भएको हो ।

बाबु श्रेष्ठको छायांकन र भिम विश्वकर्माको सम्पादन रहेको भिडियोमा मुकुन भूषाल र गीता शोवको अभिनय रहेको छ । डान्सिङ बिटमा निर्माण भएको गीतमा नेपाली मौलिकता झल्कीने शब्दको प्रयोग गरिएको छ ।

पछिल्लो समय बिषेशत युवा पुष्तामाझ चर्चामा रहकी गायिका हुन् श्रृजना खत्री हाउडेमाया, उनको यस बर्ष सार्वजनिक गीतहरु प्राय सबैनै चर्चामा रहेका छन् । जस मध्य सामाजिक संजालमा अत्याधिक चर्चामा रहेको गीत हो ‘मेरो Xको छम्मा’ । यस गीतको प्रशंसक र आलोचक प्रसस्तै देखिएपनि उनका फ्यानहरुले भने उनको यो गीतमाथी हजारौं टिकटक र टिका टिप्पणी गर्दै आएका छन् । यस बाहेक नौटंकी माया, डवल माया, लाहुरे माया लगायतका गीत सफल गीतहरु हुन् ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!