US Khabar

राष्ट्रिय आविस्कार केन्द्रको सहकार्यमा निजामती कर्मचारी अस्पताललाई स्वाव संकलन बुथ प्रदान

- Admin | ३ वर्ष पहिले प्रकाशित

राष्ट्रिय आविस्कार केन्द्रको सहकार्यमा निजामती कर्मचारी अस्पताललाई स्वाव संकलन बुथ प्रदान

नोभल कोरोना भाइरस परीक्षणका लागि राष्ट्रिय आविस्कार केन्द्रको सहकार्यमा नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्रालय बिभागीय कार्यसमितिले स्वाव संकलन बुथ निजामती कर्मचारी अस्पताललाई प्रदान गरिएको छ ।

सो अवसरमा सडक बिभागका महानिर्देशक इन्जिनियर केशबकुमार शर्मा, आधिकारिक ट्रेड युनियनका उपाध्यक्ष भोला पोख्रेल, नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष हरि रावल , राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रको तर्फबाट ईडा शंकर ढकाल तथा निजामती कर्मचारी अस्पतालका कार्यकारी निर्देशक डा दीर्घराज आरसीले बोलेका थिए ।

संगठनका अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र कलौनीले यसका लागि सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिए । कार्यक्रम सञ्चालन समितिका सचिब रामकुमार श्रेष्ठले गरेका थिए । सोही अवसरमा समितिको निर्णय बमोजिम सडक बिभाग अन्तर्गतका शुभेच्छुकबाट स्वतस्फूर्त सहयोग संकलन गरी १ लाख ३६ हजार अविस्कार केन्द्रलाई हस्तान्तरण गरियो ।

यस स्वाब संकलन बुथ निर्माण गरी बाकी रहेको रकमबाट दुर्गम क्षेत्रका तथा जोखिममा रहेक क्षेत्रका अस्पतालमा तथा स्वास्थ सस्थामा पिपिई लगायतका स्वास्थ सामग्री वितरण गरिने संगठनका उपाध्यक्ष विष्णुप्रसाद खनालले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया

" data-width="100%" data-numposts="5">
error: Content is protected !!