US Khabar
 • अमेरिकाबाट विश्वभर संचालित ‘फेसबुक’को नाम परिवर्तन: फेसबुकको नयाँ नाम ‘मेटा’

  - Admin | १ महिना पहिले प्रकाशित

  अमेरिकाबाट विश्वभर संचालित ‘फेसबुक’को नाम परिवर्तन: फेसबुकको नयाँ नाम ‘मेटा’

  विश्वभर लोकप्रिय सामाजिक सञ्जाल फेसबुकको नाम परिवर्तन हुने भएको छ । अमेरिकाले  संचालन गरेको सामाजिक संजाल फेसबुकले आफ्नो कर्पोरेट नाम परिवर्तन गर्दै मेटा राख्ने भएको हो ।

  शुक्रबार फेसबुकका संस्थापक मार्क जुकरबर्गले फेसबुकको नाम परिवर्तन गरेर मेटा राखिएको औपचारिक घोषणा गर्दै आफ्नो सामाजिक सञ्जाललाई दोस्रो पटक ब्राण्डिङ गर्न चाहेकाले मेटा ल्याउन लागिएको उल्लेख गरेका छन् ।

  सामाजिक संजालका रुपमा विश्वव्यापी लोकप्रियता हासिल गरेपनि विभिन्न आलोचना समेत खेपिरहेको फेसबुकले अमेरिकी सरकारका गोप्य सुचना समेत फेसबुक मार्फत सार्वजनिक हुन थालेपछि अमेरिकाका नागरिक समेत यसको विश्वससनियतामाथी ससंकित हुने वातावरण सृजना भएकोला पनि केही आकर्षक योजना सहित फेसबुकको नाम मेटा राख्ने निर्णय गरिएको हो ।

  मेटाले रोजगारीको नयाँ अवसर पनि खोल्ने, आफूलाई केवल सामाजिक संजाल मात्र नभई मिडिया भन्दा व्यापक भएको, प्रमाणित गर्न, सेवा बिस्तार, अक सामाग्रीहरुको उत्पादन र रोजगारीको सृजना लगायतका नयाँ योजनाहरु सार्वजनिक गरेको छ । (एजेन्सी)

  प्रतिक्रिया

  " data-width="100%" data-numposts="5">
  error: Content is protected !!