US Khabar
 • नेपालमा आज मात्रै ५ हजार ८७ जनामा कोरोना पुष्टी

  - USkhabar | १ हप्ता पहिले प्रकाशित

  नेपालमा आज मात्रै ५ हजार ८७ जनामा कोरोना पुष्टी

  नेपालमा आज मात्रै ५ हजार ८७ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा देशका बिभिन्न भागमा गरिएको पिसिआर परिक्षणबाट ५ हजार ८७ जनामा कोराना पुष्टी भएको हो ।

  नेपालमा पछिल्लो साता दैनिक ठुलो संख्यामा संक्रमित थपिएका छन् । बिहीबार कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको संख्या ३ हजार ५ सय ५३ रहेकोमा आज झण्डै २ हजार संक्रमित बढेर ५ हजार ८७ जनामा थप संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

  मन्त्रालयका अनुसार अहिले देशभरि १८ हजार २ सय ३५ जना सक्रिय सङ्क्रमितको आइसोलेसनमा उपचार भैरहेको छ । भने काठमाडौं उपत्यकामा मात्रै ठुलो संख्यामा संक्रमित रहेका छन् । मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौँमा ७ हजार ६ सय २५, भक्तपुरमा १ हजार २ सय ५१, ललितपुरमा १ हजार ९ सय ३५ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।

  प्रतिक्रिया

  " data-width="100%" data-numposts="5">
  error: Content is protected !!